אודות אמביינט

אמביינט היא חברה משפחתית הפועלת מישראל מאז שנת 2008 ועוסקת בפיתוח שוק ותשתיות עבור חברות ישראליות בתחומים של מים, אנרגיה, חקלאות ומוצרי מזון וכמו כן מייצאת באופן פעיל מוצרי צריכה מישראל לאירופה וארצות אמריקה.

אמביינט - ישראל

באמצעות קשרים בארצות רבות, אמביינט מחברת חברות ישראליות עם חברות בינלאומיות בעזרת ידע, ניסיון, ורקע תרבותי – מקדמת ומבצעת עם לקוחותיה פרויקטים תוך שותפות, שקיפות ואמינות ללא פשרות.

צוות אמביינט כולל ניסיון מקצועי, מצטבר ורב שנים ומכסה את כול התחומים הנדרשים להצלחה מוכחת:
ייזום    לוגיסטיקה    שיווק    מכירות

אמביינט - אירופה

חברת Ambient Evrope הרשומה בסלובניה ובהולנד היא הזרוע של אמביינט העוסקת בסחר וייבוא של מוצרי מזון ייחודיים לאיחוד האירופי וכן ביזמויות שונות באזור הבלקן ובמערב אירופה. החברה נוסדה בשנת 2012 וממוקמת בעיר הנמל קופר אשר בסלובניה. החברה מציעה ללקוחות שונים שירותי לוגיסטיקה מגוונים הכוללים שירותי ייבוא ימי ואווירי, הובלות במשאיות ורכבות, פיתוח שוק באירופה ושירותי גבייה מלקוחות.

חברת Interservice היא השותף הלוגיסטי של Ambient Evrope ומטפלת בכל משלוח בשימת לב וברמה המקצועית הגבוהה ביותר. היתרונות של החברה הן אמינות, נאמנות, דיוק וגמישות.

הצוות

אליעזר לוין

נשיא החברה

אליעזר לוין נולד בברזיל והוא מומחה בחקלאות, מחנך, אבא וסבא. לאליעזר יש ניסיון רחב בניהול תעשייתי ובעשייה חינוכית מלבד התואר השני שלו בחקלאות. אליעזר עסק ועוסק ביישום פרוייקטים חקלאיים בדרום אמריקה ובאפריקה ובייעוץ בנושאים הקשורים בחקלאות, חינוך וניהול בארצות שונות בעולם.

עמית לוין

מנכ"ל משותף, פיתוח עסקי

עמית לוין נולד בישראל. לעמית יש יותר מ-20 שנה של ניסיון בעמדות ניהול בתחום התוצרת החקלאית כולל את המומחיות הייחודית שלו בשיווק של מוצרים אורגניים ומיוחדים. עמית הוא המייסד של חברת אמביינט יחד עם אליעזר ועוסק באופן פעיל בפיתוח שיווק ומכירות באירופה ובמדינות דרום אמריקה.

תרצה לוין

מנכ"לית משותפת, כספים ולוגיסטיקה

תרצה לוין נולדה בישראל. תרצה היא מנכ"לית משותפת ושותפה באמביינט. לתרצה יש 15 שנות ניסיון בניהול תהליכים ולוגיסטיקה כולל מספר שנים של עבודה בחברות היי-טק מובילות בישראל. תרצה מובילה כיום את תחום הלוגיסטיקה והכספים באמביינט.

סטפני ירון

מנהלת שיווק ומכירות

סטפני ירון נולדה בהולנד. סטפני היא מנהלת המכירות של אמביינט ובעלת ניסיון של יותר מ-20 שנים במכירות ושיווק וב-11 השנים האחרונות התמחתה במכירות בסקטור התוצרת החקלאית. סטפני מתמחה במציאת לקוחות חדשים וניהול של בסיס לקוחות גדול בעזרת יכולות תקשורת מצוינות.

גוראנה ג'אפלי בזיאק

מנהלת כספים ונציגת אמביינט בסלובניה

גוראנה ג'אפלי בזיאק היא נציגתנו בסלובניה. גורנה והחברה שבבעלותה מספקת שירותי חשבונאות ושירותים פיננסיים לאמביינט ולאמביינט אירופה מאז 2012. גוראנה מייצגת את האינטרסים שלנו באיחוד האירופי, עובדת מול הרשויות ועוסקת בנושאים פיננסיים עם אמינות רבה ומספקת עבודה איכותית, גמישות ויכולת גבוהה לענות מהר לכל בקשה.

הסמכות ותעודות

תעודת הסמכה ליצואן מאושר

אישור אורגני של חברת אמביינט אירופה

אישור אורגני לייצוא לארה"ב

אישור אורגני אמביינט

תעודת יצואן 2018