השירותים שלנו

אמביינט התחילה את דרכה כיצואנית של תוצרת חקלאית מיצירת קשר ישיר עם יצרנים ומגדלים בישראל, וכיום מספקת מגוון רחב של שירותים לטובת לקוחותיה בארץ ובעולם

פירוט השירותים של אמביינט

ייצוא של תוצרת חקלאית מישראל

אמביינט עוסקת בייצוא של תוצרת חקלאית אורגנית ופירות אקזוטיים עם ניסיון מוכח של 11 שנה הכולל ידע מקצועי, התמחות, הכרת צרכי השוק המיוחדים, עבודה מול חברות פיקוח בארץ ובחו"ל ושירות אישי לספקים ויצרנים בתחום.

חברה בת אירופאית – ייבוא מוצרים לאיחוד האירופי

מענה לחברות שונות בתחום של ייבוא מוצרים לאיחוד האירופי. השירות כולל עבודה מול רשויות באירופה, טיפול במע"מ ומכס כולל החזרים, חיבור לממשק (TRAde Control and Expert System) – TRACES הכולל אישורים ממוחשבים למגוון מוצרי צריכה הדורשים פיקוח (פיטוסניטרי, אורגני, בריאות ועוד). בנוסף החברה יכולה לשווק ולמכור ולדאוג לשירותים לוגיסטיים ופיננסיים נוספים עבור יצואנים במדינות שונות.

ייבוא תוצרת חקלאית ממקורות שונים לאיחוד האירופי

דרך חברת הבת אמביינט אירופה, יצרנו אפשרויות של מסחר בתוך האיחוד האירופי וייבוא של תוצרת מארצות שונות. באפשרויות מגוונות של קנייה ומכירה וגם בחיבור בין לקוחות וספקים שונים אמביינט נותנת פתרונות מקיפים.

ייצוג חברות בין לאומיות בישראל

שירותי ייצוג החברות של אמביינט מאפשר לחברות בינלאומיות לגשר על פערים של תרבות ושפה ולמצוא בסיס איתן בישראל עבור פעילותיהן. בעזרת ניסיון רב שנים בייצוג חברות אמביינט עוזרת במציאת פתרונות של שירותי חשבונאות, ניהול שוטף, ייצוג משפטי ועוד וזאת בשפות שונות כולל ספרדית, פורטוגזית ואנגלית.

פתיחת שווקים למוצרי צריכה בתחום המזון

אחד השירותים המובילים של אמביינט הוא יצירת קשר ומציאת לקוחות ושווקים למוצרי צריכה בתחום המזון. השירות כולל מציאת לקוחות, יצירת קשר תוך התחשבות במאפיינים תרבותיים במדינות שונות, שימור לקוחות ועזרה בפתרון אתגרים לוגיסטיים, עמידה בסטנדרטים, בזמני אספקה, שיווק ומכירות.

ארגון אירועים בינלאומיים בנושאי חקלאות

אמביינט מציעה ארגון של ימי עיון, הרצאות, כנסים, סמינרים, סיורים ועוד בתחום חקלאי בארץ ובחו"ל. הן להכרת טכנולוגיות ואמצעי שיווק והן ללימוד נושאים שונים בתחום החקלאי.

חיבור החקלאות הישראלית למדינות אמריקה הלטינית

אמביינט מאפשרת פתיחת שווקים לחברות ישראליות בתחום הטכנולוגיה החקלאית, ייזום פרויקטים חקלאיים, מציאת קרקעות לגידולים חקלאיים ויצירת קשרים בין חברות ישראליות לחברות באמריקה הלטינית ובכללן ברזיל, ארגנטינה, ופרו. הפעילות כוללת יזמות מצד אמביינט עם ניסיון מוכח בתחום הפרויקטים החקלאיים.

התמחות בהובלת פרויקטים בתחום הטיפול במים ובשפכים

אמביינט מובילה ביצירת קשרים בין גורמים בברזיל לבין חברות בארץ בכל תחומי הטיפול במים ובשפכים. החל מהתפלה וטיהור מים, דרך טיפול בשפכים ומחזור של מים ועד תחומי השקיה ופתרונות אחסון מים.